Cezayir Vizesi için Gerekli Belgeler


Cezayir vizesi işlemleri için gerekli olan Cezayir vize evrakları aşağıda listelenmiştir.


Cezayir Vizesi 
Örneği


1. Pasaport (Orjinal)

* Cezayir seyahatiniz için gerekli olan Cezayir Vizesi etiketinin pasaportunuza yapıştırılması için mutlaka pasaportunuzda en az iki boş sayfa bulunması gerekir.
Pasaportunuzun geçerlilik süresi talep edilen Cezayir vizesi'nin bitiş tarihinden en az 6 ay sonrasına kadar geçerli olmalıdır.
Cezayir Vizesi'nin alınması için pasaportunuzun fotoğraflı sayfasında yer alan kısmı mutlaka imzalı olması gerekmektedir.

2. Fotoğraf

1 Adet Fotoğraf arka fonu beyaz son ( 3 ay içerisinde çekilmiş olmalı ) 
Vesikalık Fotoğrafın Özellikleri 3,5x4,5 Ölçülerinde olmalı Örnek Fotoğraf

 3. Cezayir Vize başvuru formu 

* Cezayir Vizesi başvuru formları, Arapça ve Fransızca dilinde yazılı olduğundan dolayı Marina Turizm personelleri tarafından Başvuru Formları eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılacaktır. Başvuru formlarını hazırlayan Personellerimiz aynı zamanda Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Vatandaşları olup bu sayede Başvuru formlarınızın eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız.

4. Antetli Kağıda Yazılmış Dilekçe

Cezayir Vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları , Çalıştığı işyerinden Cezayir Konsolosluğu'na hitaben şirketin antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış arapça veya fransızca dilekçe.
* Cezayir Vize Talep Dilekçesinde; Vize başvuru sahibinin Şirketteki meslek ve görev bilgilerini Cezayir'e gerçekleştirecek olduğu seyahatin tarih aralıklarını ve söz konusu seyahatin amacı ve kim tarafından finanse edileceği bilgileri beyan edilmelidir. 

 5. SGK İşe Giriş Bildirgesi

Cezayir Vizesi'nin alınabilmesi için SGK' alınmış Güncel İşe Giriş Bildirgesi

6. İş Sözleşmesi

* Sizin ve Çalıştığınız iş yeri arasında yapılmış belirsiz veya belirli iş sözleşmesi , Şirket sahipleri için İmza sirküleri fotokopisi gerekmektedir.

7. Seyahat Sağlık Sigortası

Cezayir Konsolosluğu'nun vize için talep ettiği evraklardan biride Cezayir'e Turist Vizesi alacak kişiler mutlaka a aylık 30.000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası poliçesi ibraz etmek zorundadırlar.

8. Banka Hesap Ekstresi

 Güncel tarihli bankadan alınmış son 3 aylık Banka hesap ekstresi dökümü Cezayir Vizesi almak için Cezayir Konsolosluğu'nun vize için talep ettiği evraklardan biridir.

9. Tur Programı

Cezayir Vizesi almanın önemli kriterlerinden bir taneside Cezayir'de Kurulu  Tur firmasından satın alınmış tur programı ve Tur Ücretinin ödendigine dair dekont. 

 10. Uçak Bileti Rezervasyonu

Cezayir Vizesi İşlemleri İçin gerekli belgeler arasında yer alan uçak bileti rezervasyonu acentamız tarafından hazırlanacaktır.

 

Evraksız Cezayir Vizesi

 

1. Pasaport (Orjinal)

* Cezayir seyahatiniz için gerekli olan Cezayir Vize etiketinin pasaportunuza yapıştırılması için mutlaka pasaportunuzda en az iki boş sayfa bulunması gerekir.
Pasaportunuzun geçerlilik süresi talep edilen Cezayir vizesi'nin bitiş tarihinden en az 6 ay sonrasına kadar geçerli olmalıdır.
Cezayir Vizesi'nin alınması için pasaportunuzun fotoğraflı sayfasında yer alan kısmı mutlaka imzalı olması gerekmektedir.

2-Fotoğraf

1 Adet Fotoğraf arka fonu beyaz son ( 3 ay içerisinde çekilmiş olmalı ) 
Vesikalık Fotoğrafın Özellikleri 3,5x4,5 Ölçülerinde olmalı Örnek Fotoğraf

 

Cezayir Vizesi Ücretleri

Vize Süresi Vize Tipi Giriş Sayısı İşlem Süresi Toplam Ücret
1 Aylık Turistik 1 Girişli 2 İş Günü 60 EURO
1 Aylık Turistik - Evraksız 1 Girişli 2 İş Günü 150 EURO
1 Aylık Ticari 1 Girişli 2 İş Günü 60 EURO
1 Aylık Ticari - Evraksız 1 Girişli 2 İş Günü 150 EURO
1 Aylık Özel Ziyaret 1 Girişli 2 İş Günü 60 EURO
3 Aylık Ticari Çok Girişli 2 İş Günü 120 EURO
3 Aylık Ticari - Evraksız Çok Girişli 2 İş Günü 220 EURO

* 2017 Cezayir Vizesi Fiyat Listesi Olup Ücret tablosunda yazılı olan Fiyatlar geçerlidir.
* Yukarıda Yazılı olan Fiyatlarımıza Kargo&Kdv Dahil değildir.
* Cezayir Vizesi fiyatlarımıza Cezayir Konsolosluğu  harçları ve hizmet bedelimiz dahildir.
* Yukarıda belirtilen fiyatlara ilave bir ücret talep edilmez. 
* Kargo&Kurye Ücretleri Müşteriye Aittir.

Cezayir Vizesi işlemleri için geriye kalan diğer evraklar Marina Turizm tarafından temin edilecektir.

Türkiye’nin her hangi bir ilinden alınmış pasaportlara Marina TurizmCezayir vize başvurusu müracatlarını gerçekleştirmektedir. 

Cezayir Vizesi işlemleri için Konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.Konsolosluk gerek gördüğü takdirde mülakata gelmeniz zorunludur.

İstanbul'da ikamet eden müşterilerimiz bizzat ofisimize gelerek yada görevlendirecekleri kişi aracılıgıyla veya Kargo&Kurye ile evraklarını bize ulaştırarak Cezayir Vizesi müracatında bulunabilirler.

Diger şehirlerden Cezayir Vizesi almak isteyen müşterilerimiz evraklarını bize Yurtiçi kargo&Aras kargo ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Yorum gönderiliyor lütfen bekleyiniz...
Whatsapp
+90 538 954 74 58
E-mail
info@marinaturizm.com
Telefon
+90 212 530 04 31
© 2017 Marina Turizm - Tüm Hakları Saklıdır