Cezayir Ticari Vize için Gerekli Belgeler


Cezayir ticari vize işlemleri için gerekli olan Cezayir vize evrakları aşağıda listelenmiştir.


Cezayir Ticari Vize 
örneği


1. Pasaport (Orjinal)

* Cezayir seyahatiniz için gerekli olan Cezayir Ticari Vizesi etiketinin pasaportunuza yapıştırılması için mutlaka pasaportunuzda en az iki boş sayfa bulunması gerekir.
Pasaportunuzun geçerlilik süresi talep edilen Cezayir Ticari vize'nin bitiş tarihinden en az 6 ay sonrasına kadar geçerli olmalıdır.
Cezayir Ticari Vize'nin alınması için pasaportunuzun fotoğraflı sayfasında yer alan kısmı mutlaka imzalı olması gerekmektedir.

2. Fotoğraf

1 Adet Fotoğraf arka fonu beyaz son ( 3 ay içerisinde çekilmiş olmalı ) 
Vesikalık Fotoğrafın Özellikleri 3,5x4,5 Ölçülerinde olmalı Örnek Fotoğraf

 3. Cezayir Ticari Vize başvuru formu 

* Cezayir Ticari Vize başvuru formları, Arapça ve Fransızca dilinde yazılı olduğundan dolayı Marina Turizm personelleri tarafından Başvuru Formları eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılacaktır. Başvuru formlarını hazırlayan Personellerimiz aynı zamanda Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Vatandaşları olup bu sayede Başvuru formlarınızın eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız.

4. Antetli Kağıda Yazılmış Dilekçe

Cezayir Ticari Vize almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları , Çalıştığı işyerinden Cezayir Konsolosluğu'na hitaben şirketin antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış ingilizce veya fransızca dilekçe.
* Cezayir Ticari Vize Talep Dilekçesinde; Vize başvuru sahibinin Şirketteki meslek ve görev bilgilerini Cezayir'e gerçekleştirecek olduğu seyahatin tarih aralıklarını ve söz konusu seyahatin amacı ve kim tarafından finanse edileceği bilgileri beyan edilmelidir.

 5. SGK İşe Giriş Bildirgesi

Cezayir Ticari Vize'nin alınabilmesi için SGK' alınmış Güncel İşe Giriş Bildirgesi

6. İş Sözleşmesi

* Sizin ve Çalıştığınız iş yeri arasında yapılmış belirsiz veya belirli iş sözleşmesi , Şirket sahipleri için İmza sirküleri fotokopisi gerekmektedir.

7. Davetiye

Cezayir Konsolosluğu'nun ticari vize için talep ettiği evraklardan biride Cezayir'de irtibatta oldğunuz şirketten fransızca veya arapça yazılmış Belediye onaylı Ticari davetiye gerekmektedirÖrnek Davetiye
Davetiye'de Cezayir"e gidecek kişinin adı, soyadı, doğum tarihi ve pasaport seri numarası ve pasaport bitiş tarihine dair göstergeler bulunmalıdır. Seyahat içeriğini nelerin oluşturduğu ve referans olan şirket tarafından masrafların karşılanacağına dair bilgileri içermelidir. 

8. Otel Rezervasyonu 

Cezayir Ticari Vize almanın önemli kriterlerinden bir taneside Cezayir'de konaklyacagınız otelden Konfirmeli Rezervasyon Belgesi , Otel Tarafından kaşeli ve imzali bir şekilde size yollaması geremektedir. Dilediğiniz takdirde acentamız sizin adınıza Cezayir'de anlaşmalı olduğumuz otellerden Konfirmeli rezervasyon belgesini sağlayacaktır. 

9. Uçak Bileti Rezervasyonu

Cezayir Ticari Vize İşlemleri İçin gerekli belgeler arasında yer alan uçak bileti rezervasyonu acentamız tarafından hazırlanacaktır.

 

Evraksız Cezayir Vizesi

 

1. Pasaport (Orjinal)

* Cezayir seyahatiniz için gerekli olan Cezayir Ticari Vize etiketinin pasaportunuza yapıştırılması için mutlaka pasaportunuzda en az iki boş sayfa bulunması gerekir.
Pasaportunuzun geçerlilik süresi talep edilen Cezayir vizesi'nin bitiş tarihinden en az 6 ay sonrasına kadar geçerli olmalıdır.
Cezayir Vizesi'nin alınması için pasaportunuzun fotoğraflı sayfasında yer alan kısmı mutlaka imzalı olması gerekmektedir.

2. Fotoğraf

1 Adet Fotoğraf arka fonu beyaz son ( 3 ay içerisinde çekilmiş olmalı ) 
Vesikalık Fotoğrafın Özellikleri 3,5x4,5 Ölçülerinde olmalı Örnek Fotoğraf


Cezayir Vizesi Ücretleri

Vize Süresi Vize Tipi Giriş Sayısı İşlem Süresi Toplam Ücret
1 Aylık Turistik 1 Girişli 2 İş Günü 60 EURO
1 Aylık Turistik - Evraksız 1 Girişli 2 İş Günü 150 EURO
1 Aylık Ticari 1 Girişli 2 İş Günü 60 EURO
1 Aylık Ticari - Evraksız 1 Girişli 2 İş Günü 150 EURO
1 Aylık Özel Ziyaret 1 Girişli 2 İş Günü 60 EURO
3 Aylık Ticari Çok Girişli 2 İş Günü 120 EURO
3 Aylık Ticari - Evraksız Çok Girişli 2 İş Günü 220 EURO

* 2017 Cezayir Vizesi Fiyat Listesi Olup Ücret tablosunda yazılı olan Fiyatlar geçerlidir.
* Yukarıda Yazılı olan Fiyatlarımıza Kargo&Kdv Dahil değildir.
* Cezayir Vizesi fiyatlarımıza Cezayir Konsolosluğu  harçları ve hizmet bedelimiz dahildir.
* Yukarıda belirtilen fiyatlara ilave bir ücret talep edilmez. 
* Kargo&Kurye Ücretleri Müşteriye Aittir.

Cezayir Vizesi işlemleri için geriye kalan diğer evraklar Marina Turizm tarafından temin edilecektir.

Türkiye’nin her hangi bir ilinden alınmış pasaportlara Marina TurizmCezayir vize başvurusu müracatlarını gerçekleştirmektedir. 

Cezayir Vizesi işlemleri için Konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.Konsolosluk gerek gördüğü takdirde mülakata gelmeniz zorunludur.

İstanbul'da ikamet eden müşterilerimiz bizzat ofisimize gelerek yada görevlendirecekleri kişi aracılıgıyla veya Kargo&Kurye ile evraklarını bize ulaştırarak Cezayir Vizesi müracatında bulunabilirler.

Diger şehirlerden Cezayir Vizesi almak isteyen müşterilerimiz evraklarını bize Yurtiçi kargo&Aras kargo ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Yorum gönderiliyor lütfen bekleyiniz...
Whatsapp
+90 538 954 74 58
E-mail
info@marinaturizm.com
Telefon
+90 212 530 04 31
© 2017 Marina Turizm - Tüm Hakları Saklıdır