2M Boutique Hotel

Otel Hakkında

Property Location Located in Montijo, 2M BOUTIQUE HOTEL is in a national park, within a 15-minute drive of Vasco da Gama Bridge and Freeport Outlet Mall. This hotel is 21.5 mi (34.7 km) from Rossio Square and 21.6 mi (34.8 km) from Avenida da Liberdade. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Vasco da Gama Bridge - 3.5 km / 2.2 mi Freeport Outlet Mall - 8.1 km / 5 mi Palmela Castle - 24.6 km / 15.3 mi Tagus Valley - 25.6 km / 15.9 mi Vasco da Gama Tower - 26.4 km / 16.4 mi Telecabine Lisbon Cable Car - 26.5 km / 16.4 mi International Exhibition Centre of Lisbon - 26.9 km / 16.7 mi Quinta do Peru Golf & Country Club - 27 km / 16.7 mi Vasco da Gama Shopping Centre - 27 km / 16.8 mi Lisbon Casino - 27.2 km / 16.9 mi Lisbon International Exhibition Fair - 27.6 km / 17.1 mi Lisbon Oceanarium - 27.9 km / 17.3 mi MEO Arena - 28.6 km / 17.7 mi Parque das Nacoes Marina - 28.6 km / 17.8 mi Telecabine Lisboa - 28.6 km / 17.8 mi

The nearest airports are: Humberto Delgado Airport (LIS) - 28.6 km / 17.7 mi Cascais (CAT) - 55.7 km / 34.6 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Bar
    • Kahvaltı
    • Lounge
    • Yeme & İçme

    Spor & Eğlence

    • Bahçe

    Hizmetler

    • Market

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet
    • Sigara İçilmeyen Alan

    Çevre ve Konum

    Avenida Joao Xxiii,58, 2870-, Setubal Lisbon PT

    Çevredekiler

    • Vasco Da Gama Bridge3.5 km
    • Freeport Outlet Mall8.1 km
    • Tagus Valley25.6 km
    • Telecabine Lisbon Cable Car26.5 km
    • International Exhibition Centre Of Lisbon26.9 km
    • Quinta Do Peru Golf & Country Club27 km

    Tarihi Yerler

    • Palmela Castle24.6 km
    • Vasco Da Gama Tower26.4 km

    Ulaşım

    • Humberto Delgado Airport (lis)28.6 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.