Ada Apart (Kumsal)

Otel Hakkında

  • Denize Sıfır
  • Plaj

Property Location With a stay at Ada Apart (Kumsal), you'll be centrally located in Amasra, steps from Buyuk Liman Beach and within a 10-minute walk of Marina. This apartment is 0.3 mi (0.6 km) from Amasra Castle and 0.4 mi (0.7 km) from Amasra Museum. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Buyuk Liman Beach - 0.2 km / 0.1 mi Marina - 0.4 km / 0.3 mi Kucuk Liman Beach - 0.5 km / 0.3 mi Amasra Museum - 0.5 km / 0.3 mi Amasra Castle - 0.6 km / 0.4 mi Kale - 1 km / 0.6 mi Koru Aquapark - 1.3 km / 0.8 mi Ahatlar Nature Park - 5.6 km / 3.5 mi Bozköy Plajı - 14.3 km / 8.9 mi Çakraz Plajı - 15.4 km / 9.6 mi Göçkün Plajı - 22.9 km / 14.3 mi Kure Mountains National Park - 24.5 km / 15.2 mi Inkumu Beach - 31.8 km / 19.8 mi Güzelcehisar Plajı ve Kamp Alanı - 38.4 km / 23.9 mi

The nearest major airport is Zonguldak (ONQ) - 53.5 km / 33.2 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Plaj

    Yeme & İçme

    • Lounge

    Spor & Eğlence

    • Bahçe

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Çok Dilli Personel
    • Hediyelik Eşya

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Sigara İçilmeyen Alan

    Çevre ve Konum

    Kum Mahallesi Amasra, Bartin TR

    Çevredekiler

    • Buyuk Liman Beach0.2 km
    • Marina0.4 km
    • Kucuk Liman Beach0.5 km
    • Koru Aquapark1.3 km
    • Ahatlar Nature Park5.6 km
    • Bozköy Plajı14.3 km

    Tarihi Yerler

    • Amasra Museum0.5 km
    • Amasra Castle0.6 km
    • Kale1 km

    Ulaşım

    • Zonguldak (onq)53.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.