B&B Basta Bussare

Otel Hakkında

  • Plaj
  • Engelli Dostu

Property Location A stay at B&B Basta Bussare places you in the heart of Chioggia, steps from Chioggia Belltower and Museum of Adriatic Zoology Giuseppe Olivi. This guesthouse is 0.3 mi (0.6 km) from Pescheria al minuto di Chioggia and 0.3 mi (0.6 km) from Palazzo Comunale. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Chioggia Belltower - 0.1 km / 0.1 mi Canal Vena - 0.2 km / 0.1 mi Ponte Vigo - 0.3 km / 0.2 mi Museum of Adriatic Zoology Giuseppe Olivi - 0.3 km / 0.2 mi Palazzo Comunale - 0.3 km / 0.2 mi Pescheria al minuto di Chioggia - 0.3 km / 0.2 mi Pinacoteca SS.ma Trinità - 0.4 km / 0.2 mi Chiesa di San Domenico - 0.5 km / 0.3 mi Cathedral of Chioggia - 0.6 km / 0.4 mi Museo Diocesano - 0.7 km / 0.4 mi Corso del Popolo - 0.7 km / 0.4 mi Museo civico della Laguna Sud - 0.8 km / 0.5 mi Parco Isola Dell'unione - 1.1 km / 0.7 mi Astoria Village - 1.9 km / 1.2 mi Beach of Sottomarina - 2.1 km / 1.3 mi

The nearest airports are: Marco Polo Airport (VCE) - 59.1 km / 36.7 mi Treviso Airport (TSF) - 75 km / 46.6 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Restoran

    Spor & Eğlence

    • Aktiviteler
    • Çatı Terası

    Hizmetler

    • Çok Dilli Personel
    • Konsiyerj
    • Market
    • Temizlik Hizmeti
    • Toplantı & Balo Salonu

    Ulaşım & Otopark

    • Elektrikli Araç Şarjı
    • Havalimanı Servisi
    • Otopark

    Çevre ve Konum

    Calle Fattorini 265 Chioggia, Province of Venice, Veneto IT

    Çevredekiler

    • Canal Vena0.2 km
    • Palazzo Comunale0.3 km
    • Pescheria Al Minuto Di Chioggia0.3 km
    • Ponte Vigo0.3 km
    • Pinacoteca Ss.ma Trinità0.4 km
    • Chiesa Di San Domenico0.5 km

    Tarihi Yerler

    • Chioggia Belltower0.1 km
    • Museum Of Adriatic Zoology Giuseppe Olivi0.3 km

    Ulaşım

    • Marco Polo Airport (vce)59.1 km
    • Treviso Airport (tsf)75 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.