B&B Experience

Otel Hakkında

  • Aile Oteli

Property Location With a stay at B&B Experience in Venice (Dorsoduro), you'll be a 5-minute walk from Grand Canal and 6 minutes by foot from Piazzale Roma. This bed & breakfast is 0.7 mi (1.1 km) from Port of Venice and 4.3 mi (6.9 km) from Porto Marghera. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Campo Santa Margherita - 0.1 km / 0.1 mi Ca' Foscari University of Venice - 0.4 km / 0.2 mi Grand Canal - 0.4 km / 0.2 mi Scuola Grande di San Rocco - 0.4 km / 0.3 mi Piazzale Roma - 0.5 km / 0.3 mi Ca' Rezzonico - 0.6 km / 0.3 mi Basilica di Santa Maria Gloriosa dei Frari - 0.6 km / 0.4 mi Maritime Station - 0.6 km / 0.4 mi San Toma Waterbus - 0.6 km / 0.4 mi Scuola Grande di San Giovanni Evangelista - 0.7 km / 0.4 mi Zattere - 0.7 km / 0.4 mi Ca' Pesaro Galleria Internazionale d'Arte Moderna - 0.7 km / 0.5 mi Squero di San Trovaso - 0.8 km / 0.5 mi Palazzo Pisani Moretta - 0.8 km / 0.5 mi Gallerie dell'Accademia - 0.8 km / 0.5 mi

The nearest airports are: Marco Polo Airport (VCE) - 13.8 km / 8.6 mi Treviso Airport (TSF) - 41.3 km / 25.7 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Restoran

    Çocuk & Aile

    • Çocuk Bakım Hizmeti

    Hizmetler

    • ATM
    • Çamaşırhane
    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Havalimanı Servisi

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet
    • Kasa

    Çevre ve Konum

    Calle del Sangue O del Brachetta 2937/B Venice, Province of Venice, Veneto IT

    Çevredekiler

    • Campo Santa Margherita0.1 km
    • Palazzo Foscari0.4 km
    • Scuola Grande Di San Rocco0.4 km
    • Ca' Foscari University Of Venice0.4 km
    • Grand Canal0.4 km
    • Piazzale Roma0.5 km

    Tarihi Yerler

    • Basilica Di Santa Maria Gloriosa Dei Frari0.6 km

    Ulaşım

    • San Toma Waterbus0.6 km
    • Maritime Station0.6 km
    • Marco Polo Airport (vce)13.8 km
    • Treviso Airport (tsf)41.3 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.