Camelia Rooms Venice Guesthouse

Otel Hakkında

  • Spa Oteli
  • Casino

Property Location When you stay at CAMELIA ROOMS VENICE GUESTHOUSE in Mestre, you'll be connected to a rail/subway station, a 3-minute drive from Porto Marghera and 8 minutes from Grand Canal. This guesthouse is 5.9 mi (9.5 km) from Piazzale Roma and 5.7 mi (9.2 km) from Port of Venice. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

M9 Mestre Museum - 1 km / 0.6 mi Ferretto Square - 1.1 km / 0.7 mi Toniolo Theatre - 1.1 km / 0.7 mi Porto Marghera - 2 km / 1.2 mi Forte Marghera - 2.7 km / 1.7 mi San Giuliano Park - 3.1 km / 2 mi Villa Salus Hospital - 3.5 km / 2.2 mi Porte di Mestre Shopping Center - 3.9 km / 2.4 mi Ospedale dell'Angelo - 4.3 km / 2.7 mi Villa Foscari La Malcontenta - 8.3 km / 5.2 mi Grand Canal - 8.8 km / 5.5 mi Port of Venice - 9.2 km / 5.7 mi Tronchetto Waterbus Stop - 9.2 km / 5.7 mi Piazzale Roma - 9.5 km / 5.9 mi Scuola Grande di San Rocco - 9.6 km / 6 mi

The nearest airports are: Marco Polo Airport (VCE) - 17.5 km / 10.9 mi Treviso Airport (TSF) - 33.5 km / 20.8 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • İskele

    Yeme & İçme

    • Lounge
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Spa & Wellness

    • SPA Merkezi

    Spor & Eğlence

    • Bahçe
    • Casino

    Çevre ve Konum

    Via Col Moschin 10 Mestre, Venice, Province of Venice, Veneto IT

    Çevredekiler

    • Ferretto Square1.1 km
    • Toniolo Theatre1.1 km
    • Porto Marghera2 km
    • Forte Marghera2.7 km
    • San Giuliano Park3.1 km
    • Villa Salus Hospital3.5 km

    Tarihi Yerler

    • M9 Mestre Museum1 km

    Ulaşım

    • Venezia-mestre Railway Station400 m
    • Santa Lucia Railway Station8000 m
    • Tronchetto Waterbus Stop9.2 km
    • Marco Polo Airport (vce)17.5 km
    • Treviso Airport (tsf)33.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.