Casa Di Cappadocia
Otel Hakkında
Property Location With a stay at Casa Di Cappadocia in Nevşehir (Uçhisar), you'll be steps from Göreme National Park and 11 minutes by foot from Uchisar Castle. This hotel is 2.4 mi (3.9 km) from Love Valley and 3.7 mi (5.9 km) from Goreme Open Air Museum. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Göreme National Park - 0.1 km / 0.1 mi Uchisar Castle - 0.8 km / 0.5 mi Pigeon Valley - 1.1 km / 0.7 mi Cross Golf - 1.3 km / 0.8 mi Love Valley - 3.6 km / 2.3 mi Göreme Roman Castle - 4 km / 2.5 mi Lovers Hill - 4.3 km / 2.7 mi Sunrise and Sunset Balloon Viewing Point - 4.3 km / 2.7 mi Aydın Kırağı - 4.5 km / 2.8 mi Saklı Kilise - 5 km / 3.1 mi Tokali Church - 5.8 km / 3.6 mi El Nazar Church - 5.9 km / 3.6 mi The Church of St. John the Baptist - 5.9 km / 3.7 mi Goreme Open Air Museum - 5.9 km / 3.7 mi Balloon View - 6.1 km / 3.8 mi
The nearest major airport is Nevsehir (NAV-Cappadocia) - 36.3 km / 22.6 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Yeme & İçme
- Kahvaltı
- Lounge
- Restoran
- Yeme & İçme
Hizmetler
- Çamaşırhane
- Çok Dilli Personel
- Konsiyerj
- Market
- Misafir Hizmetleri
Ulaşım & Otopark
- Havalimanı Servisi
- Otopark
Oda Olanakları
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmeyen Alan
- Televizyon
Çevre ve Konum
Seyit Ahmet sok. Nevsehir TR
Çevredekiler
- Göreme National Park0.1 km
- Pigeon Valley1.1 km
- Cross Golf1.3 km
- Love Valley3.6 km
- Lovers Hill4.3 km
- Sunrise And Sunset Balloon Viewing Point4.3 km
Tarihi Yerler
- Uchisar Castle0.8 km
- Göreme Roman Castle4 km
- Tokali Church5.8 km
- El Nazar Church5.9 km
- The Church Of St. John The Baptist5.9 km
- Goreme Open Air Museum5.9 km
Ulaşım
- Nevsehir (nav-cappadocia)36.3 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.