Casa Di Cappadocia

Otel Hakkında

Property Location With a stay at Casa Di Cappadocia in Nevşehir (Uçhisar), you'll be steps from Göreme National Park and 11 minutes by foot from Uchisar Castle. This hotel is 2.4 mi (3.9 km) from Love Valley and 3.7 mi (5.9 km) from Goreme Open Air Museum. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Göreme National Park - 0.1 km / 0.1 mi Uchisar Castle - 0.8 km / 0.5 mi Pigeon Valley - 1.1 km / 0.7 mi Cross Golf - 1.3 km / 0.8 mi Love Valley - 3.6 km / 2.3 mi Göreme Roman Castle - 4 km / 2.5 mi Lovers Hill - 4.3 km / 2.7 mi Sunrise and Sunset Balloon Viewing Point - 4.3 km / 2.7 mi Aydın Kırağı - 4.5 km / 2.8 mi Saklı Kilise - 5 km / 3.1 mi Tokali Church - 5.8 km / 3.6 mi El Nazar Church - 5.9 km / 3.6 mi The Church of St. John the Baptist - 5.9 km / 3.7 mi Goreme Open Air Museum - 5.9 km / 3.7 mi Balloon View - 6.1 km / 3.8 mi

The nearest major airport is Nevsehir (NAV-Cappadocia) - 36.3 km / 22.6 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Lounge
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Çok Dilli Personel
    • Konsiyerj
    • Market
    • Misafir Hizmetleri

    Ulaşım & Otopark

    • Havalimanı Servisi
    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet
    • Sigara İçilmeyen Alan
    • Televizyon

    Çevre ve Konum

    Seyit Ahmet sok. Nevsehir TR

    Çevredekiler

    • Göreme National Park0.1 km
    • Pigeon Valley1.1 km
    • Cross Golf1.3 km
    • Love Valley3.6 km
    • Lovers Hill4.3 km
    • Sunrise And Sunset Balloon Viewing Point4.3 km

    Tarihi Yerler

    • Uchisar Castle0.8 km
    • Göreme Roman Castle4 km
    • Tokali Church5.8 km
    • El Nazar Church5.9 km
    • The Church Of St. John The Baptist5.9 km
    • Goreme Open Air Museum5.9 km

    Ulaşım

    • Nevsehir (nav-cappadocia)36.3 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.