Grand Armada Hotel

Otel Hakkında

  • Plaj
  • Spa Oteli

Property Location With a stay at Grand Armada Hotel, you'll be centrally located in Istanbul, within a 15-minute drive of Tüyap Fair Convention and Congress Center and Bahçeşehir Gölet Park. This pension is 12.6 mi (20.2 km) from Mall of Istanbul and 4.5 mi (7.2 km) from Florya Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Istanbul University - Avcilar Campus - 0.6 km / 0.4 mi Lake Küçükçekmece - 1.2 km / 0.7 mi Sea of Marmara - 1.4 km / 0.8 mi Avcılar Beach Park - 1.7 km / 1 mi Pelican Mall AVM - 2.2 km / 1.3 mi Firuzkoy Karting - 3 km / 1.8 mi Mimar Sinan Bridge - 3.8 km / 2.3 mi Istanbul Gelişim University - 4.1 km / 2.5 mi Menekse Beach - 4.6 km / 2.9 mi Torium Shopping Center - 4.7 km / 2.9 mi Istanbul Esenyurt University - 5.9 km / 3.7 mi Florya Ataturk Marine Mansion - 6.4 km / 4 mi Marmara Park Shopping Center - 7 km / 4.3 mi Florya Cd. - 7.1 km / 4.4 mi Florya Beach - 7.2 km / 4.5 mi

The nearest airports are: Istanbul Airport (IST) - 51 km / 31.7 mi Istanbul Sabiha Gokcen Intl. Airport (SAW) - 64.4 km / 40 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Spa & Wellness

    • SPA Merkezi

    Spor & Eğlence

    • Bahçe
    • Çatı Terası

    Hizmetler

    • ATM
    • Çamaşırhane
    • İş Merkezi
    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Havalimanı Servisi

    Oda Olanakları

    • Asansör
    • Kablosuz İnternet

    Çevre ve Konum

    D-100 Kuzey Yanyolu 164 Istanbul TR

    Çevredekiler

    • Istanbul University - Avcilar Campus0.6 km
    • Lake Küçükçekmece1.2 km
    • Avcilar Belediyesi Baris Manco Kultur Merkezi1.3 km
    • Sea Of Marmara1.4 km
    • Avcılar Beach Park1.7 km
    • Pelican Mall Avm2.2 km

    Ulaşım

    • Istanbul Airport (ist)51 km
    • Istanbul Sabiha Gokcen Intl. Airport (saw)64.4 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.