Haus Am Spreebogen
Otel Hakkında
Property Location Located in Fürstenwalde/Spree, Haus Am Spreebogen is on a river, within a 15-minute drive of Scharmützelbob and Liegewiese. This hotel is 5.6 mi (9 km) from Saarow Therme and 5.7 mi (9.2 km) from Arborafabula - Kletterwald Bad Saarow. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Scharmützelbob - 4.4 km / 2.7 mi Liegewiese - 6.9 km / 4.3 mi Saarow Therme - 9 km / 5.6 mi Arborafabula - Kletterwald Bad Saarow - 9.2 km / 5.7 mi Steinhoefel Castle - 9.9 km / 6.1 mi Stan Eby Golf Course - 10.2 km / 6.3 mi Scharmuetzelsee - 10.2 km / 6.4 mi Tennis Center Bad Saarow - 15 km / 9.3 mi Irrlandia - 15.1 km / 9.4 mi Badestelle Diensdorf - 15.2 km / 9.4 mi Strandbad Storkow - 15.7 km / 9.7 mi Nick Faldo Golf Course - 16.4 km / 10.2 mi Dahme-Heideseen Nature Park - 16.6 km / 10.3 mi Badestelle Radlow - 16.7 km / 10.4 mi Binnendüne - 16.8 km / 10.4 mi
The nearest major airport is Berlin (BER-Brandenburg) - 51.1 km / 31.8 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Yeme & İçme
- Restoran
Spor & Eğlence
- Aktiviteler
- Bahçe
Hizmetler
- Çamaşırhane
- Market
- Toplantı & Balo Salonu
Ulaşım & Otopark
- Elektrikli Araç Şarjı
- Havalimanı Servisi
- Otopark
Çevre ve Konum
Altstadt 27 Bad Saarow, Scharmützelsee, Oder-Spree, Brandenburg DE
Çevredekiler
- Scharmützelbob4.4 km
- Liegewiese6.9 km
- Saarow Therme9 km
- Arborafabula - Kletterwald Bad Saarow9.2 km
- Stan Eby Golf Course10.2 km
- Scharmuetzelsee10.2 km
Tarihi Yerler
- Steinhoefel Castle9.9 km
Ulaşım
- Berlin (ber-brandenburg)51.1 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.