Hotel Hamlet
Otel Hakkında
Property Location With a stay at Hotel Hamlet, you'll be centrally located in Helsingor, steps from Saint Olai's Church and within a 10-minute walk of Museum for Sofart. This hotel is 1.5 mi (2.4 km) from Kronborg Slot and 5.6 mi (9.1 km) from Louisiana Museum of Modern Art. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Sveasojlen - 0.1 km / 0.1 mi Saint Olai's Church - 0.2 km / 0.1 mi Karmeliterklostret - 0.4 km / 0.2 mi Town Museum - 0.6 km / 0.3 mi Danserindebronden - 0.8 km / 0.5 mi Franske Krigergrave - 0.8 km / 0.5 mi Museum for Sofart - 0.8 km / 0.5 mi Kronborg Slot - 0.8 km / 0.5 mi Gummistranden - 1.2 km / 0.7 mi Holger Danske - 1.4 km / 0.9 mi Vestervang Church - 1.6 km / 1 mi Danmarks Tekniske Museum - 3.6 km / 2.2 mi Snekkersten Strand - 3.8 km / 2.3 mi Julebæk Strand - 4.4 km / 2.7 mi Espergærde Strand - 6.4 km / 4 mi
The nearest airports are: Helsingborg (AGH-Angelholm) - 44.5 km / 27.6 mi Copenhagen Airport, Kastrup (CPH) - 68.6 km / 42.6 mi Copenhagen (RKE-Roskilde) - 77.5 km / 48.1 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Yeme & İçme
- Kahvaltı
Hizmetler
- İş Merkezi
- Konsiyerj
- Market
- Toplantı & Balo Salonu
Ulaşım & Otopark
- Otopark
Oda Olanakları
- Asansör
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmeyen Alan
Çevre ve Konum
5 Bramstraede Sveasojlen, Helsingor, Hovedstaden DK
Çevredekiler
- Sveasojlen0.1 km
- Karmeliterklostret0.4 km
- Franske Krigergrave0.8 km
- Danserindebronden0.8 km
- Kronborg Slot0.8 km
- Gummistranden1.2 km
Tarihi Yerler
- Saint Olai's Church0.2 km
- Town Museum0.6 km
- Museum For Sofart0.8 km
- Vestervang Church1.6 km
- Danmarks Tekniske Museum3.6 km
Ulaşım
- Copenhagen Airport, Kastrup (cph)68.6 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.