Inatori Akao Hotel
Otel Hakkında
- Plaj
- Aquapark
Property Location With a stay at Inatori Akao Hotel in Higashiizu, you'll be within a 15-minute walk of Fuji-Hakone-Izu National Park and Inatori Onsen. This ryokan is 0.1 mi (0.1 km) from Donkutsu Shrine and 0.6 mi (0.9 km) from Inatori Bunka Park. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Inatori Onsen - 0.1 km / 0.1 mi Donkutsu Shrine - 0.1 km / 0.1 mi Inatori Bunka Park - 0.9 km / 0.6 mi Fuji-Hakone-Izu National Park - 0.9 km / 0.6 mi Inatori Hosono Kogen - 3.3 km / 2.1 mi Inatori Kogen Park & Treehouse - 3.4 km / 2.1 mi Inatori Hosono Plateau - 3.6 km / 2.2 mi Izu Animal Kingdom - 4.8 km / 3 mi Imaihama Beach - 6 km / 3.8 mi Atagawa Onsen - 6.6 km / 4.1 mi Kawazu Sakura - 7.5 km / 4.7 mi Kawazu Hachiman Shrine - 7.8 km / 4.8 mi Kawazu-cho Tourism Exchange Center - 8 km / 5 mi Oyukakebenzaiten - 8.1 km / 5 mi Kawazu Cherry Blossom Festival - 8.2 km / 5.1 mi
The nearest airports are: Oshima Airport (OIM) - 99.7 km / 62 mi Haneda Airport (HND) - 194.9 km / 121.1 mi Narita Intl. Airport (NRT) - 260 km / 161.5 mi Komaki Airport (NKM) - 303.4 km / 188.5 mi Chubu Centrair Intl. Airport (NGO) - 314 km / 195.1 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Havuz & Plaj
- Su Kaydırağı
- Yüzme Havuzu
Yeme & İçme
- Kahvaltı
Ulaşım & Otopark
- Otopark
Oda Olanakları
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmeyen Alan
Çevre ve Konum
1050 Inatori, Higashiizu-cho, Kamo-gun, Shizuoka Higashiizu, Kamo, Shizuoka Prefecture JP
Çevredekiler
- Inatori Onsen0.1 km
- Donkutsu Shrine0.1 km
- Inatori Bunka Park0.9 km
- Fuji-hakone-izu National Park0.9 km
- Inatori Hosono Kogen3.3 km
- Inatori Kogen Park & Treehouse3.4 km
Ulaşım
- Oshima Airport (oim)99.7 km
- Haneda Airport (hnd)194.9 km
- Narita Intl. Airport (nrt)260 km
- Komaki Airport (nkm)303.4 km
- Chubu Centrair Intl. Airport (ngo)314 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.