Inatori Akao Hotel

Otel Hakkında

  • Plaj
  • Aquapark

Property Location With a stay at Inatori Akao Hotel in Higashiizu, you'll be within a 15-minute walk of Fuji-Hakone-Izu National Park and Inatori Onsen. This ryokan is 0.1 mi (0.1 km) from Donkutsu Shrine and 0.6 mi (0.9 km) from Inatori Bunka Park. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Inatori Onsen - 0.1 km / 0.1 mi Donkutsu Shrine - 0.1 km / 0.1 mi Inatori Bunka Park - 0.9 km / 0.6 mi Fuji-Hakone-Izu National Park - 0.9 km / 0.6 mi Inatori Hosono Kogen - 3.3 km / 2.1 mi Inatori Kogen Park & Treehouse - 3.4 km / 2.1 mi Inatori Hosono Plateau - 3.6 km / 2.2 mi Izu Animal Kingdom - 4.8 km / 3 mi Imaihama Beach - 6 km / 3.8 mi Atagawa Onsen - 6.6 km / 4.1 mi Kawazu Sakura - 7.5 km / 4.7 mi Kawazu Hachiman Shrine - 7.8 km / 4.8 mi Kawazu-cho Tourism Exchange Center - 8 km / 5 mi Oyukakebenzaiten - 8.1 km / 5 mi Kawazu Cherry Blossom Festival - 8.2 km / 5.1 mi

The nearest airports are: Oshima Airport (OIM) - 99.7 km / 62 mi Haneda Airport (HND) - 194.9 km / 121.1 mi Narita Intl. Airport (NRT) - 260 km / 161.5 mi Komaki Airport (NKM) - 303.4 km / 188.5 mi Chubu Centrair Intl. Airport (NGO) - 314 km / 195.1 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Su Kaydırağı
    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet
    • Sigara İçilmeyen Alan

    Çevre ve Konum

    1050 Inatori, Higashiizu-cho, Kamo-gun, Shizuoka Higashiizu, Kamo, Shizuoka Prefecture JP

    Çevredekiler

    • Inatori Onsen0.1 km
    • Donkutsu Shrine0.1 km
    • Inatori Bunka Park0.9 km
    • Fuji-hakone-izu National Park0.9 km
    • Inatori Hosono Kogen3.3 km
    • Inatori Kogen Park & Treehouse3.4 km

    Ulaşım

    • Oshima Airport (oim)99.7 km
    • Haneda Airport (hnd)194.9 km
    • Narita Intl. Airport (nrt)260 km
    • Komaki Airport (nkm)303.4 km
    • Chubu Centrair Intl. Airport (ngo)314 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.