La Village Hill View

Otel Hakkında

  • Plaj

Property Location When you stay at La Village Hill View in Penida Island, you'll be within a 10-minute drive of Pura Puncak Mundi and Teletubbies Hill. This guesthouse is 8.8 mi (14.2 km) from Kelingking Beach and 4.5 mi (7.2 km) from Peguyangan Waterfall. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Pura Puncak Mundi - 4 km / 2.5 mi Teletubbies Hill - 6.8 km / 4.2 mi Peguyangan Waterfall - 7.2 km / 4.5 mi Plabuhan Tradisional Sampalan - 9.2 km / 5.7 mi Goa Giri Putri Temple - 10.3 km / 6.4 mi Port Roro Nusa Jaya Abadi - 10.3 km / 6.4 mi Pura Penataran Ped - 11.3 km / 7 mi Tembeling Beach - 11.8 km / 7.3 mi Suwehan Beach - 12 km / 7.5 mi Seganing Waterfall - 13.3 km / 8.2 mi Paluang Beach - 14.1 km / 8.8 mi Kelingking Beach - 14.2 km / 8.8 mi Gamat Bay - 14.3 km / 8.9 mi Pantai Banana - 14.7 km / 9.1 mi Kelingking Viewpoint - 15.3 km / 9.5 mi

The preferred airport for La Village Hill View is Ngurah Rai Intl. Airport (DPS) - 82.5 km / 51.2 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet

    Çevre ve Konum

    Jl. Raya Salang Bali, Indonesia ID

    Çevredekiler

    • Pura Puncak Mundi4 km
    • Teletubbies Hill6.8 km
    • Peguyangan Waterfall7.2 km
    • Plabuhan Tradisional Sampalan9.2 km
    • Port Roro Nusa Jaya Abadi10.3 km
    • Pura Penataran Ped11.3 km

    Tarihi Yerler

    • Goa Giri Putri Temple10.3 km

    Ulaşım

    • Ngurah Rai Intl. Airport (dps)82.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.