Le petit jardin Marrakech

Otel Hakkında

  • Aile Oteli

Property Location With a stay at Le petit jardin Marrakech in Marrakech (Menara), you'll be a 4-minute drive from Avenue Mohamed VI and 5 minutes from Menara Mall. This family-friendly guesthouse is 2.4 mi (3.8 km) from Menara Gardens and 4.1 mi (6.6 km) from Bahia Palace. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

M'hamid Qdim Hospital - 1.4 km / 0.9 mi Atlas Golf Marrakech - 1.8 km / 1.1 mi Maatallah Mosque - 2.6 km / 1.6 mi Oasiria Water Park - 2.8 km / 1.7 mi Avenue Mohamed VI - 3 km / 1.9 mi Menara Gardens - 3.3 km / 2 mi Place of Youth - 3.5 km / 2.2 mi Menara Mall - 4.2 km / 2.6 mi Bab Agnaou - 4.6 km / 2.9 mi Les Bains de Marrakech - 4.7 km / 2.9 mi Bab El Djedid - 4.8 km / 3 mi Moulay Al Yazid Mosque - 4.8 km / 3 mi Saadian Tombs - 4.9 km / 3 mi Le Grand Casino de La Mamounia - 4.9 km / 3.1 mi Casino de Marrakech - 5.4 km / 3.3 mi

The preferred airport for Le petit jardin Marrakech is Menara Airport (RAK) - 1.7 km / 1.1 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Spor & Eğlence

    • Aktiviteler
    • Çatı Terası

    Çocuk & Aile

    • Aile Dostu
    • Çocuk Bakım Hizmeti

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Konsiyerj
    • Market

    Çevre ve Konum

    11 Bd Bouakkaz Marrakech, Marrakech-Safi MA

    Çevredekiler

    • M'hamid Qdim Hospital1.4 km
    • Atlas Golf Marrakech1.8 km
    • Oasiria Water Park2.8 km
    • Avenue Mohamed Vi3 km
    • Menara Gardens3.3 km
    • Place Of Youth3.5 km

    Tarihi Yerler

    • Maatallah Mosque2.6 km
    • Moulay Al Yazid Mosque4.8 km

    Ulaşım

    • Menara Airport (rak)1.7 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.