Lettasi Bungalov

Otel Hakkında

  • Plaj
  • Engelli Dostu

Property Location Located in Ardeşen, Lettaşi Bungalov is within a 15-minute drive of Fırtına River and Ardesen Harbor. This hotel is 16.7 mi (26.9 km) from Firtina River Bridge and 6.8 mi (11 km) from Kız Kalesi. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Fırtına River - 2.9 km / 1.8 mi Ardesen Harbor - 8.1 km / 5 mi Kız Kalesi - 11 km / 6.8 mi Sahil Mosque - 13.4 km / 8.4 mi Camlihemsin Central Mosque - 21.5 km / 13.3 mi Firtina River Bridge - 26.9 km / 16.7 mi Çağlayan Köyü Laz Konakları - 27.7 km / 17.2 mi Viçe Beach - 28 km / 17.4 mi Senyuva Bridge - 28.7 km / 17.9 mi Cloud Waterfall - 31.3 km / 19.5 mi Zil Kale - 34.3 km / 21.3 mi Kaçkar Mountains National Park - 34.4 km / 21.4 mi Arhavi Belediyesi Güngören Halk Plajı - 35.1 km / 21.8 mi Ataturk Youth Park - 38.9 km / 24.2 mi Agaran Waterfall - 39.2 km / 24.4 mi

The nearest major airport is Rize (RZV-Artvin) - 15 km / 9.3 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı

    Spor & Eğlence

    • Bahçe

    Hizmetler

    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Asansör

    Erişilebilirlik

    • Engelli Dostu

    Çevre ve Konum

    Terzioglu K?Me Evleri, Ardesen Rize TR

    Çevredekiler

    • Fırtına River2.9 km
    • Ardesen Harbor8.1 km
    • Firtina River Bridge26.9 km
    • Çağlayan Köyü Laz Konakları27.7 km
    • Viçe Beach28 km
    • Senyuva Bridge28.7 km

    Tarihi Yerler

    • Kız Kalesi11 km
    • Sahil Mosque13.4 km
    • Camlihemsin Central Mosque21.5 km
    • Zil Kale34.3 km
    • Arhavi Belediyesi Güngören Halk Plajı35.1 km

    Ulaşım

    • Rize (rzv-artvin)15 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.