Lettasi Bungalov
Otel Hakkında
- Plaj
- Engelli Dostu
Property Location Located in Ardeşen, Lettaşi Bungalov is within a 15-minute drive of Fırtına River and Ardesen Harbor. This hotel is 16.7 mi (26.9 km) from Firtina River Bridge and 6.8 mi (11 km) from Kız Kalesi. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Fırtına River - 2.9 km / 1.8 mi Ardesen Harbor - 8.1 km / 5 mi Kız Kalesi - 11 km / 6.8 mi Sahil Mosque - 13.4 km / 8.4 mi Camlihemsin Central Mosque - 21.5 km / 13.3 mi Firtina River Bridge - 26.9 km / 16.7 mi Çağlayan Köyü Laz Konakları - 27.7 km / 17.2 mi Viçe Beach - 28 km / 17.4 mi Senyuva Bridge - 28.7 km / 17.9 mi Cloud Waterfall - 31.3 km / 19.5 mi Zil Kale - 34.3 km / 21.3 mi Kaçkar Mountains National Park - 34.4 km / 21.4 mi Arhavi Belediyesi Güngören Halk Plajı - 35.1 km / 21.8 mi Ataturk Youth Park - 38.9 km / 24.2 mi Agaran Waterfall - 39.2 km / 24.4 mi
The nearest major airport is Rize (RZV-Artvin) - 15 km / 9.3 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Yeme & İçme
- Kahvaltı
Spor & Eğlence
- Bahçe
Hizmetler
- Market
Ulaşım & Otopark
- Otopark
Oda Olanakları
- Asansör
Erişilebilirlik
- Engelli Dostu
Çevre ve Konum
Terzioglu K?Me Evleri, Ardesen Rize TR
Çevredekiler
- Fırtına River2.9 km
- Ardesen Harbor8.1 km
- Firtina River Bridge26.9 km
- Çağlayan Köyü Laz Konakları27.7 km
- Viçe Beach28 km
- Senyuva Bridge28.7 km
Tarihi Yerler
- Kız Kalesi11 km
- Sahil Mosque13.4 km
- Camlihemsin Central Mosque21.5 km
- Zil Kale34.3 km
- Arhavi Belediyesi Güngören Halk Plajı35.1 km
Ulaşım
- Rize (rzv-artvin)15 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.