Mario Ocean View

Otel Hakkında

  • Plaj
  • Engelli Dostu

Property Location When you stay at Mario Ocean View in Uswetakeiyawa, you'll be on the beach and 7 minutes by car from Muthurajawela Visitor Centre. This beach hotel is 10.9 mi (17.6 km) from Negombo Beach and 6.2 mi (10 km) from Guruge Nature Park. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Muthurajawela Visitor Centre - 4 km / 2.5 mi Guruge Nature Park - 10 km / 6.2 mi Muthuraja Wela - 10.4 km / 6.4 mi Uswetakeiyawa Beach - 11.6 km / 7.2 mi Dutch Canal - 13.3 km / 8.3 mi Negombo Fish Market - 13.6 km / 8.4 mi Supuwath Arana - 13.6 km / 8.4 mi St.Mary's Church - 13.6 km / 8.4 mi Dutch Fort - 13.7 km / 8.5 mi Ave Maria Convent - 14.3 km / 8.9 mi St. Sebastian's Church - 14.5 km / 9 mi Negombo District General Hospital - 15.1 km / 9.4 mi Maris Stella College - 15.1 km / 9.4 mi Angurukaramulla Temple - 15.9 km / 9.9 mi St Anthony's Church - 16 km / 10 mi

The nearest major airport is Bandaranaike Intl. Airport (CMB) - 17.5 km / 10.9 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Barbekü
    • Kahvaltı
    • Lounge
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Spor & Eğlence

    • Aktiviteler
    • Bahçe

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • İş Merkezi
    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Erişilebilirlik

    • Engelli Dostu

    Çevre ve Konum

    No. 76 Elen Egoda Pamunugama Uswetakeiyawa, Wattala, Gampaha, Western LK

    Çevredekiler

    • Muthurajawela Visitor Centre4 km
    • Guruge Nature Park10 km
    • Muthuraja Wela10.4 km
    • Uswetakeiyawa Beach11.6 km
    • Dutch Canal13.3 km
    • Supuwath Arana13.6 km

    Tarihi Yerler

    • St.mary's Church13.6 km
    • St. Sebastian's Church14.5 km
    • Angurukaramulla Temple15.9 km
    • St Anthony's Church16 km

    Ulaşım

    • Bandaranaike Intl. Airport (cmb)17.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.