Mr. T Kamala Room

Otel Hakkında

  • Plaj

Property Location When you stay at Mr. T Kamala Room in Kamala, you'll be near the beach, within a 5-minute drive of Kamala Beach and Surin Beach. This hotel is 3.3 mi (5.4 km) from Bang Tao Beach and 6.1 mi (9.8 km) from Patong Beach.

Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Kamala Beach - 1.1 km / 0.7 mi Tsunami Memorial - 1.4 km / 0.9 mi Big C Market Kamala - 2 km / 1.2 mi Hua Beach - 3.7 km / 2.3 mi Surin Beach - 3.9 km / 2.4 mi The Plaza Surin - 4.5 km / 2.8 mi Laem Singh Beach - 4.9 km / 3.1 mi Pansea Beach - 4.9 km / 3.1 mi Bang Tao Beach - 5.4 km / 3.3 mi Bang-Tao Night Market - 7 km / 4.4 mi Kalim Beach - 7.5 km / 4.7 mi Phuket Adventure Mini Golf - 7.9 km / 4.9 mi Porto de Phuket - 8 km / 5 mi Boat Avenue Mall Phuket - 8.5 km / 5.3 mi Nurul Islam Mosque - 9 km / 5.6 mi

The nearest major airport is Phuket Intl. Airport (HKT) - 23.4 km / 14.6 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Hizmetler

    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet

    Çevre ve Konum

    71/85-86 Moo 5, T.Kamala, A.Kathu Kamala, Phuket TH

    Çevredekiler

    • Kamala Beach1.1 km
    • Tsunami Memorial1.4 km
    • Big C Market Kamala2 km
    • Hua Beach3.7 km
    • Surin Beach3.9 km
    • The Plaza Surin4.5 km

    Tarihi Yerler

    • Nurul Islam Mosque9 km

    Ulaşım

    • Phuket Intl. Airport (hkt)23.4 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.