My Beach Bianco Hotel
Otel Hakkında
- Denize Sıfır
- Plaj
Property Location With a stay at MY BEACH BİANCO HOTEL in Kuşadası (Kuşadası City Centre), you'll be a 4-minute drive from Ladies Beach and 7 minutes from Kusadasi Marina. This hotel is 11.4 mi (18.4 km) from Ephesus Ruins and 2.7 mi (4.3 km) from Kusadasi Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Ladies Beach - 0.2 km / 0.1 mi Green Beach - 1.2 km / 0.7 mi Ataturk Hill - 2.1 km / 1.3 mi Yilanci Burnu - 2.2 km / 1.4 mi Kaleici Mosque - 2.4 km / 1.5 mi Okuz Mehmed Pasha Caravanserai - 2.4 km / 1.5 mi Scala Nuova Shopping Center - 2.6 km / 1.6 mi Dilek Milli Parki - 2.7 km / 1.7 mi Kusadasi Castle - 2.8 km / 1.7 mi Kusadasi Beach - 3.1 km / 1.9 mi Engelliler Plajı - 3.4 km / 2.1 mi Kusadasi Marina - 3.8 km / 2.4 mi AVM Kuşadası Shopping Center - 5.4 km / 3.4 mi Kusadasi Long Beach - 5.6 km / 3.5 mi Aqua Atlantis - 6.2 km / 3.9 mi
The nearest airports are: Samos (SMI-Samos Intl.) - 171.3 km / 106.5 mi Adnan Menderes Airport (ADB) - 83.9 km / 52.1 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Havuz & Plaj
- Yüzme Havuzu
Yeme & İçme
- Kahvaltı
- Lounge
- Restoran
- Yeme & İçme
Hizmetler
- Çamaşırhane
- Market
Ulaşım & Otopark
- Otopark
Oda Olanakları
- Kablosuz İnternet
Çevre ve Konum
Muharrem Candas Sk. Aydin TR
Çevredekiler
- Ladies Beach0.2 km
- Green Beach1.2 km
- Ataturk Hill2.1 km
- Yilanci Burnu2.2 km
- Okuz Mehmed Pasha Caravanserai2.4 km
- Scala Nuova Shopping Center2.6 km
Tarihi Yerler
- Kaleici Mosque2.4 km
- Kusadasi Castle2.8 km
Ulaşım
- Adnan Menderes Airport (adb)83.9 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.