My Beach Bianco Hotel

Otel Hakkında

  • Denize Sıfır
  • Plaj

Property Location With a stay at MY BEACH BİANCO HOTEL in Kuşadası (Kuşadası City Centre), you'll be a 4-minute drive from Ladies Beach and 7 minutes from Kusadasi Marina. This hotel is 11.4 mi (18.4 km) from Ephesus Ruins and 2.7 mi (4.3 km) from Kusadasi Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Ladies Beach - 0.2 km / 0.1 mi Green Beach - 1.2 km / 0.7 mi Ataturk Hill - 2.1 km / 1.3 mi Yilanci Burnu - 2.2 km / 1.4 mi Kaleici Mosque - 2.4 km / 1.5 mi Okuz Mehmed Pasha Caravanserai - 2.4 km / 1.5 mi Scala Nuova Shopping Center - 2.6 km / 1.6 mi Dilek Milli Parki - 2.7 km / 1.7 mi Kusadasi Castle - 2.8 km / 1.7 mi Kusadasi Beach - 3.1 km / 1.9 mi Engelliler Plajı - 3.4 km / 2.1 mi Kusadasi Marina - 3.8 km / 2.4 mi AVM Kuşadası Shopping Center - 5.4 km / 3.4 mi Kusadasi Long Beach - 5.6 km / 3.5 mi Aqua Atlantis - 6.2 km / 3.9 mi

The nearest airports are: Samos (SMI-Samos Intl.) - 171.3 km / 106.5 mi Adnan Menderes Airport (ADB) - 83.9 km / 52.1 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Lounge
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet

    Çevre ve Konum

    Muharrem Candas Sk. Aydin TR

    Çevredekiler

    • Ladies Beach0.2 km
    • Green Beach1.2 km
    • Ataturk Hill2.1 km
    • Yilanci Burnu2.2 km
    • Okuz Mehmed Pasha Caravanserai2.4 km
    • Scala Nuova Shopping Center2.6 km

    Tarihi Yerler

    • Kaleici Mosque2.4 km
    • Kusadasi Castle2.8 km

    Ulaşım

    • Adnan Menderes Airport (adb)83.9 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.