Oniks Comfort Suites

Otel Hakkında

  • Plaj
  • Engelli Dostu

Property Location With a stay at this aparthotel in Antalya (Muratpaşa), you'll be within a 15-minute drive of Lara Beach and Terra City Shopping Center. This aparthotel is 9.2 mi (14.9 km) from Konyaalti Beach Park and 9.3 mi (15 km) from Konyaalti Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Lara Anatolia Private Hospital - 0.8 km / 0.5 mi Millennium Golf - 1.8 km / 1.1 mi Düden Park - 2 km / 1.2 mi Lower Düden Falls - 2.5 km / 1.6 mi Lara Beach - 2.6 km / 1.6 mi Ucretli plaj - 2.6 km / 1.6 mi Sandland - 3.1 km / 2 mi Gaga - 3.3 km / 2.1 mi Red and White - 3.5 km / 2.1 mi Indoor Gokart - 4 km / 2.5 mi Terra City Shopping Center - 4.3 km / 2.7 mi Laura Shopping Center - 5 km / 3.1 mi Shemall Shopping Center - 5.4 km / 3.3 mi Korsan koyu - 5.6 km / 3.5 mi Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi - 5.6 km / 3.5 mi

The nearest major airport is Antalya Intl. Airport (AYT) - 13.5 km / 8.4 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Lounge

    Spor & Eğlence

    • Bahçe
    • Bilardo

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Çok Dilli Personel
    • Market

    Çevre ve Konum

    2209sk No19 Antalya TR

    Çevredekiler

    • Lara Anatolia Private Hospital0.8 km
    • Millennium Golf1.8 km
    • Düden Park2 km
    • Lower Düden Falls2.5 km
    • Lara Beach2.6 km
    • Ucretli Plaj2.6 km

    Ulaşım

    • Antalya Intl. Airport (ayt)13.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.