OYO Puri Kramas Canggu

Otel Hakkında

  • Plaj

Property Location With a stay at OYO Puri Kramas Canggu in Canggu (Berawa), you'll be a 4-minute drive from Berawa Beach and 6 minutes from Batu Bolong Beach. This hotel is 2.2 mi (3.5 km) from Seminyak Beach and 6.5 mi (10.4 km) from Double Six Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Finns Tennis - 2.4 km / 1.5 mi Canggu Square - 2.5 km / 1.5 mi Atlas Beach Fest - 2.5 km / 1.5 mi Berawa Beach - 2.7 km / 1.7 mi Nelayan Beach - 3.1 km / 1.9 mi Canggu Beach - 3.4 km / 2.1 mi Batu Bolong Beach - 3.5 km / 2.2 mi Seminyak Beach - 3.5 km / 2.2 mi Batu Belig Beach - 3.6 km / 2.2 mi Echo Beach - 3.7 km / 2.3 mi Pererenan Beach - 4.3 km / 2.7 mi Gatot Subroto - 4.7 km / 2.9 mi TAKSU Bali Gallery - 6.5 km / 4.1 mi Eat Street - 6.9 km / 4.3 mi Petitenget Temple - 7 km / 4.3 mi

The preferred airport for OYO Puri Kramas Canggu is Ngurah Rai Intl. Airport (DPS) - 19.1 km / 11.9 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet
    • Televizyon

    Çevre ve Konum

    68, Perumahan Canggu Pertiwi blok Bali ID

    Çevredekiler

    • Finns Tennis2.4 km
    • Canggu Square2.5 km
    • Atlas Beach Fest2.5 km
    • Berawa Beach2.7 km
    • Nelayan Beach3.1 km
    • Canggu Beach3.4 km

    Tarihi Yerler

    • Petitenget Temple7 km

    Ulaşım

    • Ngurah Rai Intl. Airport (dps)19.1 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.