Sozer Otel

Otel Hakkında

  • Plaj

Property Location With a stay at Sözer Otel in Ayvalik (Ayvalik City Center), you'll be within a 15-minute drive of Sarimsakli Beach and Badavut Beach. This beach hotel is 10.5 mi (17 km) from Altinova Beach and 0.8 mi (1.3 km) from Ayazma Church. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Ayazma Church - 1.4 km / 0.9 mi Ayvalık Flea Market - 1.7 km / 1 mi Köy Pazarı - 1.7 km / 1.1 mi Fish Market - 1.8 km / 1.1 mi Hayrettin Pasa Mosque - 1.8 km / 1.1 mi Pazar Yeri - 1.8 km / 1.1 mi Çınarlı Camii - 2 km / 1.3 mi Saatli Cami - 2 km / 1.3 mi Taksiyarhis Church - 2.2 km / 1.3 mi Taksiyarhis Kilisesi - 2.3 km / 1.4 mi Ayvalik Rahmi M. Koç Museum - 2.5 km / 1.5 mi Markets - 3 km / 1.9 mi Ayvalık Sea Border Crossing - 3.5 km / 2.1 mi Heaven Hill - 3.6 km / 2.3 mi Ayvalık İğdeli Beach - 5 km / 3.1 mi

The nearest airports are: Mytilene (MJT-Mytilene Intl.) - 44.3 km / 27.5 mi Balıkesir Koca Seyit Airport (EDO) - 45.8 km / 28.4 mi Çanakkale (CKZ) - 175.7 km / 109.1 mi Adnan Menderes Airport (ADB) - 183.2 km / 113.8 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Plaj

    Yeme & İçme

    • Bar
    • Lounge
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Spor & Eğlence

    • Aktiviteler
    • Bahçe

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Konsiyerj
    • Market
    • Temizlik Hizmeti

    Çevre ve Konum

    Sefa Camlik Inonu Caddesi No:71 Ayvalik, Balikesir TR

    Çevredekiler

    • Köy Pazarı1.7 km
    • Ayvalık Flea Market1.7 km
    • Fish Market1.8 km
    • Pazar Yeri1.8 km
    • Taksiyarhis Kilisesi2.3 km
    • Markets3 km

    Tarihi Yerler

    • Ayazma Church1.4 km
    • Hayrettin Pasa Mosque1.8 km
    • Çınarlı Camii2 km
    • Saatli Cami2 km
    • Taksiyarhis Church2.2 km
    • Ayvalik Rahmi M. Koç Museum2.5 km

    Ulaşım

    • Balıkesir Koca Seyit Airport (edo)45.8 km
    • Adnan Menderes Airport (adb)183.2 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.