Sozer Otel
Otel Hakkında
- Plaj
Property Location With a stay at Sözer Otel in Ayvalik (Ayvalik City Center), you'll be within a 15-minute drive of Sarimsakli Beach and Badavut Beach. This beach hotel is 10.5 mi (17 km) from Altinova Beach and 0.8 mi (1.3 km) from Ayazma Church. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Ayazma Church - 1.4 km / 0.9 mi Ayvalık Flea Market - 1.7 km / 1 mi Köy Pazarı - 1.7 km / 1.1 mi Fish Market - 1.8 km / 1.1 mi Hayrettin Pasa Mosque - 1.8 km / 1.1 mi Pazar Yeri - 1.8 km / 1.1 mi Çınarlı Camii - 2 km / 1.3 mi Saatli Cami - 2 km / 1.3 mi Taksiyarhis Church - 2.2 km / 1.3 mi Taksiyarhis Kilisesi - 2.3 km / 1.4 mi Ayvalik Rahmi M. Koç Museum - 2.5 km / 1.5 mi Markets - 3 km / 1.9 mi Ayvalık Sea Border Crossing - 3.5 km / 2.1 mi Heaven Hill - 3.6 km / 2.3 mi Ayvalık İğdeli Beach - 5 km / 3.1 mi
The nearest airports are: Mytilene (MJT-Mytilene Intl.) - 44.3 km / 27.5 mi Balıkesir Koca Seyit Airport (EDO) - 45.8 km / 28.4 mi Çanakkale (CKZ) - 175.7 km / 109.1 mi Adnan Menderes Airport (ADB) - 183.2 km / 113.8 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Havuz & Plaj
- Plaj
Yeme & İçme
- Bar
- Lounge
- Restoran
- Yeme & İçme
Spor & Eğlence
- Aktiviteler
- Bahçe
Hizmetler
- Çamaşırhane
- Konsiyerj
- Market
- Temizlik Hizmeti
Çevre ve Konum
Sefa Camlik Inonu Caddesi No:71 Ayvalik, Balikesir TR
Çevredekiler
- Köy Pazarı1.7 km
- Ayvalık Flea Market1.7 km
- Fish Market1.8 km
- Pazar Yeri1.8 km
- Taksiyarhis Kilisesi2.3 km
- Markets3 km
Tarihi Yerler
- Ayazma Church1.4 km
- Hayrettin Pasa Mosque1.8 km
- Çınarlı Camii2 km
- Saatli Cami2 km
- Taksiyarhis Church2.2 km
- Ayvalik Rahmi M. Koç Museum2.5 km
Ulaşım
- Balıkesir Koca Seyit Airport (edo)45.8 km
- Adnan Menderes Airport (adb)183.2 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.