Swiss Eviniz Hotel - Adults Only
Otel Hakkında
- Plaj
- Kayak
Property Location With a stay at Swiss Eviniz Hotel in Kumluca, you'll be 1 mi (1.7 km) from Adrasan Beach and 8.4 mi (13.5 km) from Ancient Olympos. This beach hotel is 10.3 mi (16.5 km) from Papaz İskelesi and 11.5 mi (18.5 km) from Korsan Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Adrasan Beach - 1.5 km / 0.9 mi Ancient Olympos - 13.5 km / 8.4 mi Papaz İskelesi - 16.5 km / 10.3 mi Korsan Beach - 18.5 km / 11.5 mi Çirali Beach - 22.2 km / 13.8 mi Ulupinar Park - 22.7 km / 14.1 mi Labirant Parkı - 22.7 km / 14.1 mi Rhodiapolis - 33.8 km / 21 mi Finike Beach - 35.6 km / 22.1 mi Kleopatra Beach - 37.1 km / 23.1 mi Finike Marina - 39.7 km / 24.6 mi Alacasu - 40.3 km / 25 mi Limyra - 40.5 km / 25.2 mi Gökliman Plajı - 41.9 km / 26 mi Blauhimmel beach - 42.2 km / 26.2 mi
The preferred airport for Swiss Eviniz Hotel is Antalya Intl. Airport (AYT) - 108 km / 67.1 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Havuz & Plaj
- Plaj
- Sörf
- Şnorkelle Dalış
- Yelken
- Yüzme Havuzu
Yeme & İçme
- Bar
- Kahvaltı
- Lounge
- Restoran
- Yeme & İçme
Spor & Eğlence
- Aktiviteler
- Bahçe
- Kayak
Hizmetler
- Çamaşırhane
- Kütüphane
- Market
- Toplantı & Balo Salonu
Çevre ve Konum
Adrasan Mah., Deniz Cd. No:236 Kumluca, Antalya TR
Çevredekiler
- Adrasan Beach1.5 km
- Ancient Olympos13.5 km
- Korsan Beach18.5 km
- Çirali Beach22.2 km
- Labirant Parkı22.7 km
- Ulupinar Park22.7 km
Ulaşım
- Papaz Iskelesi16.5 km
- Antalya Intl. Airport (ayt)108 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.