The Saharah Mirage Bali

Otel Hakkında

  • Denize Sıfır
  • Plaj
  • Spa Oteli

Property Location With a stay at The Saharah Mirage Bali in Kuta (Kartika Plaza), you'll be within a 5-minute drive of Waterbom Bali and Beachwalk Shopping Center. This spa hotel is 0.9 mi (1.5 km) from Kuta Beach and 2.3 mi (3.6 km) from Legian Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

German Beach - 0.3 km / 0.2 mi Segara Beach - 0.3 km / 0.2 mi Lippo Mall - 0.4 km / 0.3 mi Pantai Jerman - 0.7 km / 0.4 mi Tuban Beach - 0.8 km / 0.5 mi Discovery Shopping Mall - 1.1 km / 0.7 mi Waterbom Bali - 1.2 km / 0.8 mi Kuta Center - 1.3 km / 0.8 mi Kuta Beach - 1.6 km / 1 mi Kuta Art Market - 1.9 km / 1.2 mi Kuta Square - 2.2 km / 1.4 mi Poppies Lane II - 2.6 km / 1.6 mi Kuta Night Market - 2.6 km / 1.6 mi Legian Road - 2.7 km / 1.7 mi Beachwalk Shopping Center - 2.8 km / 1.7 mi

The preferred airport for The Saharah Mirage Bali is Ngurah Rai Intl. Airport (DPS) - 2.5 km / 1.5 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Bar
    • Kahvaltı
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Spa & Wellness

    • SPA Merkezi

    Spor & Eğlence

    • Bahçe

    Çevre ve Konum

    No.31 Jl. Wana Segara Kuta, Badung, Bali, Indonesia ID

    Çevredekiler

    • Segara Beach0.3 km
    • German Beach0.3 km
    • Lippo Mall0.4 km
    • Pantai Jerman0.7 km
    • Tuban Beach0.8 km
    • Discovery Shopping Mall1.1 km

    Ulaşım

    • Ngurah Rai Intl. Airport (dps)2.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.