Vatican SPA and Sauna Flatinrome

Otel Hakkında

Property Location Located in Rome (Rome City Centre), this apartment is within a 15-minute walk of Villa Borghese and Piazza del Popolo. This apartment is 0.6 mi (0.9 km) from Via del Corso and 1.3 mi (2.1 km) from Trevi Fountain. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Via Cola di Rienzo - 0.2 km / 0.1 mi Tiber River - 0.6 km / 0.4 mi Piazza del Popolo - 0.8 km / 0.5 mi Via del Corso - 0.9 km / 0.6 mi Via del Babuino - 1 km / 0.6 mi Villa Borghese - 1.2 km / 0.7 mi Pincio Terrace - 1.3 km / 0.8 mi Castel Sant'Angelo - 1.3 km / 0.8 mi Via Condotti - 1.3 km / 0.8 mi Piazza Navona - 1.4 km / 0.9 mi Piazza di Spagna - 1.4 km / 0.9 mi Vatican Museums - 1.5 km / 0.9 mi St. Peter's Square - 1.5 km / 0.9 mi Corso Vittorio Emanuele II - 1.5 km / 1 mi Via Giulia - 1.6 km / 1 mi

The nearest airports are: Ciampino Airport (CIA) - 29.8 km / 18.5 mi Fiumicino - Leonardo da Vinci Intl. Airport (FCO) - 31.5 km / 19.6 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet

    Çevre ve Konum

    Via Pompeo Magno 14 Rome, Province of Rome, Lazio IT

    Çevredekiler

    • Via Cola Di Rienzo0.2 km
    • Tiber River0.6 km
    • Piazza Del Popolo0.8 km
    • Via Del Corso0.9 km
    • Via Del Babuino1 km
    • Villa Borghese1.2 km

    Tarihi Yerler

    • Vatican Museums1.5 km

    Ulaşım

    • Ciampino Airport (cia)29.8 km
    • Fiumicino - Leonardo Da Vinci Intl. Airport (fco)31.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.