Villa Amantes Bingin

Otel Hakkında

  • Plaj

Property Location With a stay at Villa Amantes Bingin in Pecatu, you'll be within a 10-minute drive of Uluwatu Temple and Uluwatu Cliffs. This bed & breakfast is 10 mi (16.2 km) from Nusa Dua Beach and 11 mi (17.7 km) from Kuta Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Alchemy Yoga and Meditation Center Uluwatu - 2.5 km / 1.6 mi Impossibles Beach - 3.4 km / 2.1 mi Dreamland Beach - 3.4 km / 2.1 mi Padang Padang Beach - 3.6 km / 2.2 mi New Kuta Golf - 3.7 km / 2.3 mi Thomas Beach - 3.7 km / 2.3 mi Bingin Beach - 4.3 km / 2.7 mi Nyang Nyang Beach - 5.6 km / 3.5 mi Blue Point Beach - 5.7 km / 3.5 mi Garuda Wisnu Kencana Cultural Park - 5.8 km / 3.6 mi Balangan Beach - 5.9 km / 3.7 mi Suluban Beach - 6.4 km / 4 mi Udayana University - 7.3 km / 4.5 mi Melasti Beach - 7.7 km / 4.8 mi Uluwatu Temple - 7.8 km / 4.9 mi

The nearest major airport is Ngurah Rai Intl. Airport (DPS) - 16.8 km / 10.5 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Havuz & Plaj

    • Yüzme Havuzu

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı
    • Lounge
    • Restoran
    • Yeme & İçme

    Hizmetler

    • Çamaşırhane
    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Kablosuz İnternet
    • Sigara İçilmeyen Alan

    Çevre ve Konum

    Jl. Pendem Pecatu, Kuta Selatan, Badung, Bali, Indonesia ID

    Çevredekiler

    • Alchemy Yoga And Meditation Center Uluwatu2.5 km
    • Dreamland Beach3.4 km
    • Impossibles Beach3.4 km
    • Padang Padang Beach3.6 km
    • New Kuta Golf3.7 km
    • Thomas Beach3.7 km

    Ulaşım

    • Ngurah Rai Intl. Airport (dps)16.8 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.