Villa Amantes Bingin
Otel Hakkında
- Plaj
Property Location With a stay at Villa Amantes Bingin in Pecatu, you'll be within a 10-minute drive of Uluwatu Temple and Uluwatu Cliffs. This bed & breakfast is 10 mi (16.2 km) from Nusa Dua Beach and 11 mi (17.7 km) from Kuta Beach. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Alchemy Yoga and Meditation Center Uluwatu - 2.5 km / 1.6 mi Impossibles Beach - 3.4 km / 2.1 mi Dreamland Beach - 3.4 km / 2.1 mi Padang Padang Beach - 3.6 km / 2.2 mi New Kuta Golf - 3.7 km / 2.3 mi Thomas Beach - 3.7 km / 2.3 mi Bingin Beach - 4.3 km / 2.7 mi Nyang Nyang Beach - 5.6 km / 3.5 mi Blue Point Beach - 5.7 km / 3.5 mi Garuda Wisnu Kencana Cultural Park - 5.8 km / 3.6 mi Balangan Beach - 5.9 km / 3.7 mi Suluban Beach - 6.4 km / 4 mi Udayana University - 7.3 km / 4.5 mi Melasti Beach - 7.7 km / 4.8 mi Uluwatu Temple - 7.8 km / 4.9 mi
The nearest major airport is Ngurah Rai Intl. Airport (DPS) - 16.8 km / 10.5 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Havuz & Plaj
- Yüzme Havuzu
Yeme & İçme
- Kahvaltı
- Lounge
- Restoran
- Yeme & İçme
Hizmetler
- Çamaşırhane
- Market
Ulaşım & Otopark
- Otopark
Oda Olanakları
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmeyen Alan
Çevre ve Konum
Jl. Pendem Pecatu, Kuta Selatan, Badung, Bali, Indonesia ID
Çevredekiler
- Alchemy Yoga And Meditation Center Uluwatu2.5 km
- Dreamland Beach3.4 km
- Impossibles Beach3.4 km
- Padang Padang Beach3.6 km
- New Kuta Golf3.7 km
- Thomas Beach3.7 km
Ulaşım
- Ngurah Rai Intl. Airport (dps)16.8 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.