World Say Hotel
Otel Hakkında
Property Location With a stay at WORLD SAY HOTEL in Van (İpekyolu), you'll be steps from Cheese Shops Bazaar and Ulu Camii. This hotel is 0.3 mi (0.4 km) from Van Great Mosque and 0.4 mi (0.6 km) from Van State Theater. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.
Cheese Shops Bazaar - 0.2 km / 0.1 mi Ulu Camii - 0.2 km / 0.1 mi Van Great Mosque - 0.2 km / 0.1 mi Van Museum - 0.3 km / 0.2 mi Van State Theater - 0.7 km / 0.5 mi Van AVM - 1.1 km / 0.7 mi Ataturk City Stadium - 2.8 km / 1.7 mi Nuda sanat merkezi - 2.9 km / 1.8 mi Fortress of Van - 4.9 km / 3 mi Berivan Kültür ve Sanat Merkezi - 5.7 km / 3.5 mi Lake Van - 9.3 km / 5.8 mi Seven Churches - 10.3 km / 6.4 mi Yoncatepe Necropolis - 12.2 km / 7.6 mi Van cat house - 14.2 km / 8.8 mi Castle of Cavustepe - 25.3 km / 15.7 mi
The nearest major airport is Van (VAN-Ferit Melen) - 8.5 km / 5.3 mi
Odalar
Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58
Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.
Otel Olanakları
Yeme & İçme
- Kahvaltı
Hizmetler
- Konsiyerj
- Market
Ulaşım & Otopark
- Otopark
Oda Olanakları
- Asansör
- Kablosuz İnternet
- Kasa
- Sigara İçilmeyen Alan
Çevre ve Konum
Serifiye Mahallesi Hastane Ici Caddesi Van TR
Çevredekiler
- Cheese Shops Bazaar0.2 km
- Van State Theater0.7 km
- Van Avm1.1 km
- Ataturk City Stadium2.8 km
- Nuda Sanat Merkezi2.9 km
- Fortress Of Van4.9 km
Tarihi Yerler
- Ulu Camii0.2 km
- Van Great Mosque0.2 km
- Van Museum0.3 km
- Seven Churches10.3 km
- Castle Of Cavustepe25.3 km
Ulaşım
- Van (van-ferit Melen)8.5 km
Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.