World Say Hotel

Otel Hakkında

Property Location With a stay at WORLD SAY HOTEL in Van (İpekyolu), you'll be steps from Cheese Shops Bazaar and Ulu Camii. This hotel is 0.3 mi (0.4 km) from Van Great Mosque and 0.4 mi (0.6 km) from Van State Theater. Area Attraction Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer.

Cheese Shops Bazaar - 0.2 km / 0.1 mi Ulu Camii - 0.2 km / 0.1 mi Van Great Mosque - 0.2 km / 0.1 mi Van Museum - 0.3 km / 0.2 mi Van State Theater - 0.7 km / 0.5 mi Van AVM - 1.1 km / 0.7 mi Ataturk City Stadium - 2.8 km / 1.7 mi Nuda sanat merkezi - 2.9 km / 1.8 mi Fortress of Van - 4.9 km / 3 mi Berivan Kültür ve Sanat Merkezi - 5.7 km / 3.5 mi Lake Van - 9.3 km / 5.8 mi Seven Churches - 10.3 km / 6.4 mi Yoncatepe Necropolis - 12.2 km / 7.6 mi Van cat house - 14.2 km / 8.8 mi Castle of Cavustepe - 25.3 km / 15.7 mi

The nearest major airport is Van (VAN-Ferit Melen) - 8.5 km / 5.3 mi

Odalar

Fiyatları görmek için tarih seçin

Kişi2 Kişi | 1 Oda
Yetişkin 18 yaş ve üzeri2
Çocuk 0-17 yaş0
Oda Kaç oda?1

Bu otele özel avantajlı fiyatlarla tatilinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin. +90 538 954 74 58

Oda ve fiyatları görmek için tarih seçin.

    Otel Olanakları

    Yeme & İçme

    • Kahvaltı

    Hizmetler

    • Konsiyerj
    • Market

    Ulaşım & Otopark

    • Otopark

    Oda Olanakları

    • Asansör
    • Kablosuz İnternet
    • Kasa
    • Sigara İçilmeyen Alan

    Çevre ve Konum

    Serifiye Mahallesi Hastane Ici Caddesi Van TR

    Çevredekiler

    • Cheese Shops Bazaar0.2 km
    • Van State Theater0.7 km
    • Van Avm1.1 km
    • Ataturk City Stadium2.8 km
    • Nuda Sanat Merkezi2.9 km
    • Fortress Of Van4.9 km

    Tarihi Yerler

    • Ulu Camii0.2 km
    • Van Great Mosque0.2 km
    • Van Museum0.3 km
    • Seven Churches10.3 km
    • Castle Of Cavustepe25.3 km

    Ulaşım

    • Van (van-ferit Melen)8.5 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Benzer Oteller

    Size en iyi deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz.